Zacznij zmieniać swoje życie już dziś!

29.6.2017

Rekrutacja letnia wystartowała!

Zadajmy sobie bowiem pytanie – po co dorosła osoba w wieku 18, 30 czy 50 lat idzie do szkoły? Robi to po to, by zwiększać własną wiedzę i umiejętności, a tym samym polepszyć swój status życiowy poprzez znalezienie dobrej, godziwie płatnej pracy.

Wielokrotnie nie trzeba zmienić dotychczasowego miejsca zatrudnienia by zacząć zarabiać więcej – dodatkowe kwalifikacje np. BHP-owca, florystki, dekoratora wnętrz czy technika administracji, bardzo często dawały naszym uczniom awans i podwyżkę.
Kilkadziesiąt kierunków do wyboru daje szerokie możliwości i gwarancję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dobieramy je tak, aby odpowiadały potrzebom lokalnego rynku pracy, dlatego nasi absolwenci zazwyczaj bez większego trudu znajdują zatrudnienie.
Działamy na rynku edukacyjnym już 17 lat i od początku stawialiśmy sobie jeden cel – nasze szkoły mają zmieniać życie słuchaczy na lepsze!

Zapisz się do ŻAK-a i zacznij kształtować swoją przyszłość. Zaocznie, za darmo, nawet bez matury!
Pamiętaj – wszystko jest w Twoich rękach, więc zamiast narzekać po prostu działaj!

Wejdź na www.zak.edu.pl/formularz, wyślij formularz zgłoszeniowy nie wychodząc z domu i nie daj się wyprzedzić innym. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Inni mają już dobry zawód – teraz CZAS NA CIEBIE!
Rekrutacja trwa – zacznij zmieniać swoje życie już dziś!

Dowiedz się więcej na www.zielona-gora.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Zielona Góra ul. Chopina 19b