• Start  »  
 • Aktualności  »  
 • KIERUNEK TYGODNIA ANIMATOR KULTURY DARMOWY KIERUNEK

KIERUNEK TYGODNIA ANIMATOR KULTURY DARMOWY KIERUNEK

8.8.2016

Zapraszamy do zapoznania się naszą nowością!

ANIMATOR KULTURY to osoba, która potrafi zaplanować proces animacji kultury. Głównym celem jego pracy jest upowszechnianie kultury. Animator kultury różnymi metodami aktywizuje społeczeństwo, rozbudza zainteresowania, pokazuje nowe metody spędzania wolnego czasu, włącza ludzi w działania, wykorzystuje potencjał i stara się zaspokoić potrzeby kulturalne innych ludzi, ponieważ rozumie, że jedną z potrzeb człowieka jest potrzeba ciągłego rozwijania się i samorealizacji. Aby móc realizować określone cele, animator musi poznać środowisko lokalne, kulturalne, potrzeby oświatowe i rozrywkowe środowiska. „Animator” to wychowawca, który „nie dyryguje wychowankiem czy grupą, lecz umiejętnie pobudza ich własną aktywność”.

PERSPEKTYWA PRACY:

instytucje i placówki kulturalno-oświatowe;tworzenia placówek, organizacji i firm prywatnych zajmujących się działalnością kulturalną;animatora tańca i teatru lub fotografii i filmu.

  801 100 777

  pon – pt: 9.00 - 17.00

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
  Zapisz
  się online

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.